Odgovori na: Oglaševanje na javni polnilni infrastrukturi

Home / Odgovori na: Oglaševanje na javni polnilni infrastrukturi

Forumi Polnilnice in infrastruktura Javne polnilne postaje za električna vozila Oglaševanje na javni polnilni infrastrukturi Odgovori na: Oglaševanje na javni polnilni infrastrukturi

#17443
Društvo Dems
Keymaster

    Moje mnenje je, da je tebi nesmiselna primerjava dokler imaš določene koristi od tega. In definitivno primarjava ni podobna jabolkom in hruškam ampak bolj krompir ali kartoffeln. Sem mislil, da so prav neskončne debate tvoja stvar vsaj iz sestankov sodeč. Ok pustim grem dalje grem na srž problema.

    Če Dizel d.o.o. torej plača oglas, katerega Dizel d.o.o. trdi da ga ne podpira potem je tukaj nekaj čudnega.!!!!?? (klicaji in vprašaji niso tukaj za brezveze) Ok pa pustimo to čudno… gremo naprej Dizel d.o.o. plačuje oglaševajne – ta denar pa naj bi bil po tvoje namenjen vzdrževanju in popravljanju nečesa kar ne deluje in kar tudi sam priznaš???? Smo doma? Kam gre potem ta denar, če ne za vzdrževanje in popravila, če zadeva ne deluje??? (to kaj in kako je pogodba sestavljena za oglaševanje še čakam scan pogodbe ker me prav zanima če se občina sploh zaveda tega oglasnega prostora)

    Aja sem pozabil… ne sodeluješ v temi več. S tem samo kažeš ljudem svoj pravi jaz 😉 .

    Zate imam en nasvet – angleško predvidevam da znaš: “When you make a mistake there are only three things you should do about it: admit it, learn from it, don’t repeat it.” . Prvo si že naredil upam, da narediš še druga dva koraka…

    Lp.